Zavolejte nám: +420 776 686 487
E-mail: info@offshorefirma.cz

USA

Společnost LLC v Delaware

  • Úvod
  • Spojené státy americké

Častokrát se v životě setkáváme s potřebou udržet náš majetek v anonymitě. Jestli barák, v kterém bydlím, patří přímo mně nebo si ho pronajímám od nějaké zahraniční společnosti? Jestli firma, ve které jsem jednatelem a či roční uzávěrka je vyvěšená na internetu patří mně nebo nějakým investorům z USA?

Pokud si přejete, aby si veřejnost myslela to druhé a Vás stále považovala za „jednoho z nás“ a ne za „sprostého boháče“, tak máte možnost za velice příznivých podmínek vlastnit americkou LLC společnost se sídlem ve státě Delaware a mít svatý klid.

Americké LLC v Delaware (limited liability company) - obdoba naších společnosti s ručením omezeným - jsou v dnešní době nejlepší nabídkou anonymity na trhu a v poměru cena-kvalita jsou absolutně bez konkurence.

Jelikož se řídí anglosaským obchodním právem, obsahují odlišnosti, které bez výjimky jenom zvětšují jejích atraktivitu:

1. Společnost LLC lze založit bez sepsání notářských dokumentů. Založení je možné bez přímé účasti majitele a jednatele. Firmu lze založit do dvou týdnů

2. Základní kapitál se nedokládá. Není nutné ho splatit.

3. Akcie jsou na majitele, kusy papíru, které v jakékoliv chvíli může vlastnit např. Váš rodinný příslušník nebo advokát

4. Obchodní rejstřík je neveřejný. Na delecorp.delaware.gov lze najít základní údaje o společnosti, ale nelze zadarmo získat výpis z OR. Na výpisu je navíc uvedený jenom jednatel společnosti.

5. Jelikož jsou Delaware LLC tzv. IBC (international business company) – firmy, které nepůsobí na území spojených států - platí pouze ročně paušální daň ve výši 299 € + 189 € poplatek za registračního agenta. Nepodávají daňové přiznání.

Ačkoliv nabízí většina klasických offshore destinaci podobné výhody jako Delaware LLC, nelze neuznat, že „firma z USA“ zní lépe, než „firma ze Seychel, Britských panenských – Kajmanských a různých jiných Ostrovů“.

Pokud si chcete pořídit holdingovou společnost se sídlem v bastionu svobody a demokracie a mít svůj majetek v bezpečí, kontaktujte nás. Rádi Vám o výhodách Delaware LLC poskytneme více informaci.

Můžeme Vám pomoci?

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat e-mailem či telefonicky,
rádi vám podáme více informací.

Kontaktujte nás

© 2018 Offshore firma, FIRMENGRÜNDUNG s.r.o., IČ: 02067579